Üdvözöllek! Ma egy jó kis eszközről lesz szó, a teendők ablakról!

A teendő olyan dolog, amit valamikor el kell végezni. Na persze ezzel nem mondtam újat, de rakjuk a hangsúlyt a valamikorra. Egy teendőnek nincs pontos időpontja, csak maximum határideje. Kezdési ideje is csak azért lehet, ha előtte nem akarok foglalkozni vele, és nem is akarom, hogy a listában pszichésen frusztráljon :-)

Prioritása lehet, és érdemes is használnod, hogy az aktív időszakodat a legfontosabbal indítsd. Természetesen ahogy a naptárbejegyzések, a teendők is tartozhatnak ügyfélhez, vagy lehetnek egyéb, akár családi tennivalók is, ilyenkor nem kell megadni ügyfelet.

Extrém esetben lehet, hogy egy teendőnek nincs elvégzési határideje, de ezzel csinján bánjunk, mert a végtelenségig fogjuk halogatni. A teendőket három típusba soroltuk: a telefonhívás, a chat és az egyéb. Ez utóbbi minden olyan amivel dolgozni kell, azaz nem csak kommunikáció, például egy ajánlat előkészítése.

1
A teendők funkciói

A teendőket sorba rendezhetjük kezdési és befejezési dátum szerint, és szűrhetjük őket, így külön láthatjuk az elkészítendő feladatokat, az elintézendő hívásokat, a lejárt határidejű elmaradásainkat, és a már készre jelentett régebbi feladatokat. Megadhatjuk azt az időintervallumot, amit látni szeretnénk, de a listában kereshetünk is egy kifejezés megadásával.

Egy tételre való kattintással megtekinthetjük a részletes adatait.

Kövesd az alábbi lépéseket:

2
Vigyél fel egy új teendőt!

Új teendő felviteléhez kattints az ablak fejlécében lévő plusz jelre!

Nézd át az alábbi képernyőt:

3
Teendő módosítása

A módosításhoz kattints az adott bejegyzésre, ami így kinyílik és megmutatja a részleteket. Újabb kattintásra összecsukódik.

Kattints a ceruza ikonra és kövesd az alábbi lépéseket:

Részletes videó:

Részletes segítő oldalak:

További segítségek:

További tippek, trükkök lehetőségek...

A programunkat felkészítettük egyedi űrlapok kezelésére. Egyszerűen létrehozhatunk vele kitölthető űrlapokat, melyeket ügyfélhez csatolva elküldhetünk, így a válasz a klienstörténetben rögzítődik. Ezeket a formokat nem csak adatbekéréshez, hanem tájékoztatáshoz, és személyes marketinghez is használhatjuk.

Lehetőség van arra is, hogy az űrlap kitöltésében segítsünk az ügyfélnek. Az űrlapok az egyszerűen szerkeszthető sablonok alapján készülnek, amiknek több verziója is lehet, azaz folyamatosan továbbfejleszthetők maradnak. Az eredményeiket csv formátumban lekérhetjük és excellel feldolgozhatjuk.

A levél sorozatunkban ugyan nem említjük az űrlapok használatát, de részletesen bemutatjuk ebben a videóban!

Próbáld ki az ürlapokat! Blogunkban sokszínű alkalmazásukra is találsz tippeket.