Alapbeállítások és segítő képernyők

ALAPVETŐ BEÁLLÍTÁSOK ÉS A SEGÍTŐ RENDSZER

Szeretném megmutatni, hogy hogyan tudod megadni a program alapvető beállításait.

Természetesen ezek nagy részét később is megadhatod, de egyszerűbb lesz a dolgod ha már az elején túlesel ezeken.

– A bal oldali narancsszínű oszlopon kattints a beállítások ikonra.

– A megjelenő oldalon a "Profil infó" résznél a ceruza ikonra kattintva tudod módosítani a korábban megadott nevet. A változást az alul lévő pipára kattintva rögzítheted.

– A kulcs ikonra kattintva a jelszavad tudod megváltoztatni. Add meg azt az email címet amivel belépsz a rendszerbe, majd az aktuális jelszavad. Ezt követően add meg kétszer ugyanúgy azt a jelszót amire változtatni szeretnéd. Az ablak alján lévő "Jelszó megváltoztatása" gombbal tudod az új jelszavad érvényesíteni.

A jelszónak legalább 8 karakterből kell állnia. Tartalmaznia kell kis és nagybetűt valamint számot is.

– A "beállításaim" résznél tudod a nyelvet átkapcsolni.

– Az "integrációk" szakaszban a program naptárát hozzá lehet csatolni a google naptáradhoz. Ezzel a megoldással a többi eszközödön is láthatod a találkozóid, és megkaphatod a beállított riasztásokat is.

Természetesen a funkció működéséhez rendelkezned kell egy google accounttal.

Kattints a "Csatlakozás" gombra, majd a google ablakán válaszd ki a használni kívánt accountot.

Kattints az Összes kijelölése checkbox-ra, majd az ablak alján lévő Tovább gombra.

Ekkor a google accountodban létrejön egy BowlerHat naptár. Ne felejtsd el az eszközeiden a naptár programodban bekapcsolni ennek a naptárnak a láthatóságát.

– Ha a továbbiakban nem kívánod használni a szinkronizációt, kattints a Lecsatolás gombra.

– Lehetőséged van több olyan helyszín felvitelére, amit a program majd fel tud kínálni találkozókhoz. Célszerű bevinned az irodád címét, vagy a lakásod, de akár a kedvenc kávézód is megadhatod, ha néha ott találkozol az ügyfeleiddel. Fontos, hogy az egyik címet jelöld ki alapértelmezettnek mert a program az útvonalak ábrázolásakor ezt a címet használja indulási címnek. Az első cím amit felveszel alapértelmezetten ilyen cím lesz, de ez a további cím felvételékor át tudod állítani, ha rákkatintasz a "Beállítás Profil címnek" gombra.

– A bal oldali narancsszínű oszlopon kattints az előfizetés ikonra.

– A számlák szakaszban állíthatod be azt a számlázási címet amit szeretnél majd azon a későbbi számlán látni, amit a rendszer az előfizetésekről küld majd. Természetesen erre az ingyenes 30 nap alatt nem lesz szükséged, és minden későbbi előfizetéskor is beállíthatod, illetve bármikor módosíthatod.

– A "mentett fizetésmódjaim" szakaszban adhatod meg a később használni kívánt kártyája számát is.

A rendszerünk nem kér be és nem tárol bankkártya adatot. Ezt a Stripe fizetési kapun keresztül a bankodnak fogod megadni.

Válaszd ki a preferált fizetési módot, és töltsd ki a bankártya adataidat.

Amennyiben az ablak tetején az automata fizetés funkció be van kapcsolva, a programunk az előfizetési időszakban (hónap 24. napján) megkísérli levonni a következő előfizetési szakasz díját. Ha ez valami oknál fogva nem sikerül, vagy kikapcsolod ezt a funkciót a program levelet küld az előfizetés szükségességéről. A programba belépve az "előfizetés hosszabbítása" gombra kattintva tudod majd ezt megtenni. További információt találsz az előfizetésekről a rendszer segítő képernyőin, amit a szakasz címe előtt a bal felső sarokban lévő információs ikonra kattintva hozhatsz elő, vagy az előfizetés során a jóváhagyási ablakban is láthatsz.

Amennyiben nem szeretnéd megadni a kártyaadataidat, a Stripe rendszere minden előfizetéskor külön-külön fogja azokat bekérni.

– Amikor elérkezik az előfizetés ideje, A bal oldali "Előfizetések szakaszban" tudsz előfizetni a következő időszakra. Erről emailos értesítést fogsz kapni.

Természetesen az ingyenes 30 napos próbaidőszak során semmilyen fizetési kötelezettséged nem keletkezik.

– A program tartalmaz egy segítő képernyő rendszert.

Minden szakasz címének bal oldalán van egy "i" betűs ikon amire kattintva a szakaszhoz tartozó videós és szöveges segítséget tekintheted meg.

Ha szeretnéd a teljes segítő képernyő rendszert együtt látni, kattints az ablak tetején bal oldalon lévő, egy táblát és előtte álló magyarázó figurát ábrázoló ikonra.

A lenyíló képernyőn láthatod felsorolva a program funkcióit, és az adott funkcióhoz tartozó szöveges leírásokat.

Bármelyikre kattintva az ablak összecsukódik, és az adott szakasz alatti segítség nyílik ki, megmutatva azt, hogy az adott szakaszt hol találod.

A bal oldalon az eszköz funkcióit összefoglaló videós segítséget láthatod, míg a jobb oldalon az egyes funkciókról szóló magyarázatok listáját találod, amikre kattintva kinyílik a segítő képernyő és képernyőképeken és szöveges segítségeken keresztül bemutatja a funkció használatát.